לפרטים והזמנות: 054-4665259

מתנות לעובדים

רוצים להביע את הערכתכם לעובדים שלכם? רוצים להראות כי הם חשובים לכם ויקרים לכם? מחפשים דרך לגמול להם בצורה נעימה שלא תתבטא בתלוש השכר?

כיום, רבים המנהלים ומנהלי כוח האדם אשר מבינים שכדי לייצר תפוקה מירבית של העובדים, עליהם לתגמל אותם בהתאם ולהשקיע בהם מעבר לתלוש המשכורת. מחפשים מתנות לעובדים אשר תוכלו להעניק להם כדי להביע את הערכתכם אליהם? אילו מתנות אפשר להעניק? כל זה נפרט בהמשך.

למה מתנות לעובדים כל-כך חשובות?

לאחר מחקרים רבים שעסקו בייעול עבודה וייעול תפוקת העובדים בחברה, נמצא כי: תגמולים נוספים על השכר ממריצים את העובדים לעבוד ומגבירים את המוטיבציה לעבודה, המתנות מעידות על כך שביצועיו של העובד הם טובים ושהממונים עליו שמים לב לכך ורוצים להעריך אותו בהתאם. קבלת מתנה מטעם מקום העבודה מעלה רגשות חיוביים וטובים כלפי מקום העבודה, מגבש את העובדים עם ההנהלה ומפתח נאמנות בין הדרגים השונים. מתן מתנות לעובדים הוא מאוד חשוב וישנן חברות שיציינו שזהו חלק בלתי נפרד מהתקציב שמוקצב למשך כל השנה. על אחת כמה וכמה מקומות עבודה מעניקים מתנות לחג לעובדים, במילים אחרות במועדים לשמחה ולמען הטעם הטוב ותחושתו הטובה של העובד.

אילו מתנות לעובדים כדאי לכם להביא?

הבנת הממצאים של מחקרים רבים שנעשו בעניין זה, הביאה איתה תפנית חדשה והכתבת מנהג חדש בו מנהלים מעניקים מתנות לעובדים. כעת עולה השאלה, אילו מתנות ניתן להעניק לעובדים? ניתן להעניק במתנה פריט אחד בודד שערכו גבוהה ויהיה בעל שימוש אצל העובדים. ישנם מקומות אשר מעניקים חופשות כאלו ואחרות בסבסוד החברה בעוד שמקומות אחרים בוחרים להעניק מארזים לעובדים אשר מכילים פריטים שונים אשר נצרכים ושימושיים מאוד למהלך שגרת חיי היום יום. נפרט את הדוגמאות הנפוצות ביותר עבור פריטים שניתן לכלול בתוך מארזי מתנה לעובדים: ממרחים, תבלינים, דבש ושמנים לבישול ותיבול, ריבה, חרוסת, יין ומשקאות אלכוהוליים שונים, שוקולדים. אפשר לכלול פריטים אשר יוכלו לשמש את העובדים במשרדם כמו לוח שנה לשולחן, מחזיקי מפתחות, מעמד לטלפון ועוד.

מתי בדרך כלל מחלקים מתנות לעובדים?

מרבית מקומות העבודה בימינו נוהגים להעניק מתנות לעובדים בחגים עיקריים כמו: ראש השנה, פסח ושבועות. לא די בכך, אנו עדים לכך שתופעת חלוקת המתנות התרחבה לחגים נוספים. למשל: יום העצמאות, ט"ו בשבט, פורים, חג המולד ושנה אזרחית חדשה. יתרה מזאת, תופעת חלוקת המתנות תופסת תאוצה ומקומות עבודה מעניקים מתנות לא רק בחגים אלא גם באירועים מיוחדים אצל העובדים. כגון, מתנות לרגל יום הולדת, חתונה של העובד או של בן משפחה קרוב מדרגה ראשונה, לידה וכו'. מעבר לכך, מתנות מיועדות לתגמל את העובד על עבודתו הנאמנה אך גם בעת מעמד פרישה מתפקיד תוענק מתנה מטעם מקום העבודה אשר תעריך את עשייתו המסורה של העובד בתקופה בה הוא עבד.

איפה כדאי לכם לחפש מתנות לעובדים?

הרעיון האידיאלי לרכישת מתנות לעובדים הוא שהמנהל הולך לבחור לכל עובד באופן אישי מתנה אשר תשקף לעובד את הערכה של הממונה עליו. אך עם קצב העבודה הגבוה שיש כיום למרבית מקומות העבודה אין זמן להקדיש לכך. לכן, בדרך כלל מזמינים בסיטונאות מתנות אחידות ומרוכזות לכלל העובדים אשר תבטא את הערכתם של הדרג הממונה כלפי העובדים. מדובר במתנות קטנות, כיוון שהן נקנות מבעוד מועד והן נדרשות להתאכסן במקום מסוים ולא תמיד אפשר להכיל מתנות גדולות. כיצד למצוא מתנות קטנות? תוכלו להיעזר באינטרנט אשר יוכל להפנות אתכם לעסקים אשר מתעסקים עם הזמנות גדולות ובעלי מערך שילוח מהיר ואמין. מנגד, ניתן ללכת לחנות מוכרת ובה לרכוש את כלל המתנות ולדאוג שהן יסופקו בזמן למקום העבודה.

צרו קשר עוד היום!

היי, התחדשנו באתר

אנחנו כרגע בהרצה ובקרוב נעלה מוצרים נוספים...

דילוג לתוכן